Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
2018 m. rugpjūčio 19 d. sekmadienis - 23:47
NAUJIENOS:

2018-06-12. Klaipėdoje – puikus Anykščių sunkiaatlečių pasirodymas

Kaip ir kasmet, Klaipėdoje vyko Lietuvos vyrų ir moterų sunkiosios atletikos čempionatas bei „Grand Prix“ turnyras. Šiose varžybose dalyvavo patys stipriausi vyrai ir moterys iš visos Lietuvos.

„Grand Prix“ turnyre Anykščių komanda iškovojo antrą vietą. Mūsų miesto ekipos sudėtyje buvęs Benjaminas Orlovas (sv. kt. 94 kg) išrovė 110 ir išstūmė 140 kg bei pasiekė asmeninius rekordus.

Kiti sunkiaatlečiai taip pat pasižymėjo puikiais rezultatais: Tomas Miškeliūnas (sv. kt. 62 kg) išrovė 80 ir išstūmė 95 kg, Edvinas Baklanovas (sv. kt. 62 kg) išrovė 65 ir išstūmė 85 kg bei pasiekė asmeninius rekordus. Lina Marganavičiūtė (sv. kt. 48 kg) išrovė 27 ir išstūmė 31 kg (asmeniniai rekordai),  Deimantė Komar (sv. kt. 69 kg) išrovė 35 ir išstūmė 52 kg.

Lietuvos suaugusių čempionate Anykščių komanda iškovojo trečiąją vietą. Jos sudėtis: Tadas Pocius sv.kt 77 kg (išrovė 115, išstūmė 145 kg), Nerijus Misevičius sv. kt. 77 kg (90-110), Mindaugas Janulis sv. kt. 94 kg (120-155), Arnas Šidiškis sv. kt. 105 kg (160-185). Kaip ir Gintarė Bražaitė sv. kt 75 kg (80-90), Arnas tapo absoliučiu čempionu.

Čempionais tapo: Tadas Pocius, Arnas Šidiškis ir Gintarė Bražaitė.